Malý háj

Aranka má mladší sestřičku, říkáme ji Popelka! To ten její plášť z opáleného modřínu… 

Sledujte lenivé kopečky oddělující pastviny od luk, remízky od temných lesů, starou jeřabinu od pichlavých borovic, tichou a bílou věž kostela od stavení v okolí. Krajina okolo připomíná pozvolně se vzdouvající a zase klesající vodní hladinu. Mlčenlivými sousedy jsou světlušky nad nedalekým rašeliništěm a skála, která si říká Eduardova. Starý, hlubokými vráskami zbrázděný Eduard vám dovolí vyběhnout po svých zádech až na svůj vrchol, zastavit se, posadit, a jen tak být obklopeni krásou, klidem a tichem.

Popelka na Vás čeká 1,5 h severozápadně od Prahy.

 

Foto - _10a4957_01_peter_fabo.jpg
Foto - dscf0575.jpg

Jaké jsou podmínky rezervace

Popelka je tak trochu pro milence, je schopna ubytovat maximálně čtyři nocležníky. Pokud přijede rodina se třemi dětmi, tak je Popelka velmi ráda ubytuje také.

Popelka chce se svými hosty strávit minimálně dvě noci, kratší rezervace nejsou možné.

Je to otrava, ale potřebujeme i Váš souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami hideandseek. Jejich součástí je také Etický kodexBezpečnostní a technická pravidla (technický manuál).


Jak rezervace probíhá

V našem kalendáři si kliknutím vyberte den příjezdu a den odjezdu. Vyplňte pár nezbytných údajů a je to. Pozor, rezervovat lze minimálně 2 za sebou jdoucí noci.

Foto - dscf0380_web.jpg
Foto - dscf0691_web_ret.jpg

Ceny a platba

Za noc v Popelce od pondělí do pátku jsou účtované 4.014 Kč za jednu noc. Těch 14 Kč je cenou sazenice dubu, který bude za Váš pobyt v Popelce vysazen v místě, kde usychají borovice, které svými kořeny nemohou z půdy získat dostatek vláhy pro svůj život. O víkendu je cena o tisíc korun a jednu sazenici dubu za noc vyšší. Tedy 5.028 Kč. Ceny jsou včetně 10% DPH.

Aby Vaše rezervace byla považována za potvrzenou, musí být platba připsána bezhotovostně na náš bankovní účet nejpozději tři pracovní dny od provedení rezervace.


Storno?

Pokud se po uhrazení rezervace rozhodnete, že už se Vám do Popelky nechce, platbu Vám zpět již nepošleme, ale může Vás těšit, že tím uhradíte pobyt za někoho, kdo by si to nemohl sám dovolit (matka samoživitelka, student, ...).

Co můžete nechat doma

V Popelce je základní vybavení a suroviny ke gastronomickým hrátkám jako jsou nepálská sůl, třtinový cukr, arabská káva, sicilský panenský olej, japonský zelený čaj Oolong. V kuchyni je pánev, hrnec, moka konvička, konvička na french press, konvička na čaj, hrníčky, pohárky, sklenky na víno, ostré i tupé nože, talíře, misky, otvírák na víno, škrabka na brambory, cedník na těstoviny nebo salát. V koupelně je pro vás připravena bio kosmetika. Před Popelkou je terasa a gril.

V ledničce najdete vína od Neprašů, Pilsner Urquell a olivy..


Co ještě je dobré vědět...

Vy, kteří zavítáte do Popelky, když pod nohami křupe přemrzlý sníh a v nose štípe, nezapomeňte běžky, které vás svezou jiskřivými stopami daleko na obzor. Večer pak s tvářemi červenými od mrazu se položíte v hřející náruč finské sauny. Milovníci horkem se mihotajícího vzduchu nad krajinou zase mohou na cestu přibalit kolo nebo koloběžku a využít dlouhé dny a nekonečné cesty krajinou Krušných hor. Při západu slunce rozpálit venkovní gril a přes jazýčky plamenů se dotýkat hvězd, jenž letní nebe zavěsilo jen kousek nad hlavu.

Na místo setkání, prosím, přijeďte včas. Check-in je v 15 h, check-out do 11 h.

Foto - dscf0645_web.jpg
Foto - _10a4879_peter_fabo.jpg

Jana a Milan

Víla z Beskyd, co nejraději tančí v kapradí na úpatí její nejvyšší Lysé hory. Miluje dlouhé hodiny se bosa brouzdat ranní rosou, dotýkat se krajiny, vonět k lučním kvítkům. S hlubokým nádechem nabrat do plic celou krásu přírody, podívat se do slunce a pak sladce usnout pod rozeklanou borovicí. 

Horal s velkým srdcem. Patří sem k Popelce do Krušných hor už dlouhé roky, vlastně už od doby, co se ještě jako chlapec za tmy bál oběhnout rodnou chalupu. Milovník přírody v celé její rozmanitosti. Člověk, co vše krásné sdílí se všemi jeho srdci blízkými. Poradí Vám, kam vyrazit na kolo, pěší túru nebo kde se bílá stopa leskne jako nejčistší diamant.

A jako milovníci dobrého jídla a pití vám Jana s Milanem doporučí, co dobrého divoký kraj okolo Popelky svým hostům nabízí.

Je to dárek!

Pokud byste čas s hideandseek někomu chtěli dát jako dárek, máme pro Vás připraven hezký a elegantní dárkový voucher v podobě "pop-up" karty. Poetický text na pevné kartě (s překvapením uvnitř) v obálce z krásného papíru Olin nebo Munken Pure. Váš obdarovaný bude moci pobyt strávit v místě, kde se kočovné Aranky či Popelky právě nachází, v čase, který si sám zvolí. Pokud máte o voucher zájem, napište nám na mail(at)hideandseek.cz. Budeme potřebovat znát korespondenční adresu, kam Vám voucher zašleme.

Nabízíme Vám vouchery v těchto základních variantách: 2 noci – víkend za 10.028 Kč, 2 noci – všední den za 8.028 Kč, 1 noc za 4.014 Kč. Uvedené ceny jsou včetně 10 % DPH.

Foto - 210a6696-vyska.jpg
Foto - 210a6703_vyska.jpg
Foto - dscf0569.jpg

Kam jinam s hideandseek?

Nenašli jste vhodný termín? Zajímá Vás, jaké to je být s hideandseek v jiném kouzelném místě? Zkuste jinou lokaci...

 

Foto - 800x1000rozcestnikmalamorava.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikotava28.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikvlcice77.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikpalouk11.jpg