Palouk je tu!

Aranka je divoká kočovnice a na jednom místě ji dlouho neudržíme.

Po roce, který si užila u kouzelného jezírka obklopena skalami a borovicemi, doputovala na lesní palouk, který láskyplně objímají pozvolné smyčky a mašličky lesního potoka. Voní tu smrky, břízy, jedle, olše a topoly, které si na tomto novém místě Aranka vybrala za své tiché společníky.

Aranka je milovnicí saunování a tak i zde pro své hosty připravila jiskřivou tůň, ve které zchladí svá rozpálená těla. Pro své milé hosty Aranka našla i skvělé místo se zvláštní energií pro cvičení jógy, meditaci, nebo jen zasněné rozjímaní. O kousek dál čeká borovicový sud s kamny, který si její hosté mohou vyhřát podle chuti a dlouho do noci sledovat mezi korunami vysokých smrků hvězdnou oblohu ponořeni až po bradu v příjemné lázni. Je tu vše, abyste zapomněli na svět mimo lesní palouk. Jenom Vy, rozečtený román, příroda a klid...

Své nové místo si Aranka našla hodinu a čtyřicet minut vzdálené od Plzně, dvě hodiny od Prahy a hodinu a čtvrt od Českých Budějovic, prostě kousek od Kašperských Hor. Prožijte čas harmonie, klidu a odpočinku v srdci přírody s Arankou a hideandseek.

 

Foto - 210a5363_peter_fabo_web.jpg

Jaké jsou podmínky rezervace

Aranka je tak trochu pro milence, je schopna ubytovat maximálně čtyři nocležníky. Pokud přijede rodina se třemi dětmi, tak je Aranka velmi ráda ubytuje také.

Aranka chce se svými hosty strávit minimálně dvě noci, kratší rezervace nejsou možné.

Je to otrava, ale potřebujeme i Váš souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami hideandseek. Jejich součástí je také Etický kodex ArankyBezpečnostní a technická pravidla (technický manuál).


Jak rezervace probíhá

V našem kalendáři si kliknutím vyberte den příjezdu a den odjezdu. Vyplňte pár nezbytných údajů a je to. Pozor, rezervovat lze minimálně 2 za sebou jdoucí noci.

Foto - 210a3521_peter_fabo_web.jpg
Foto - _10a7596_peter_fabo.jpg

Ceny a platba

Za noc v Arance od pondělí do pátku jsou účtované 4.014 Kč za jednu noc. Těch 14 Kč je cenou sazenice dubu, který bude za Váš pobyt v Arance vysazen v místě, kde usychají borovice, které svými kořeny nemohou z půdy získat dostatek vláhy pro svůj život. O víkendu je cena o tisíc korun a jednu sazenici dubu za noc vyšší. Tedy 5.028 Kč. Ceny jsou včetně 10% DPH.

Aby Vaše rezervace byla považována za potvrzenou, musí být platba připsána bezhotovostně na náš bankovní účet nejpozději tři pracovní dny od provedení rezervace.


Storno?

Pokud se po uhrazení rezervace rozhodnete, že už se Vám do Aranky nechce, platbu Vám zpět již nepošleme, ale může Vás těšit, že tím uhradíte pobyt za někoho, kdo by si to nemohl sám dovolit (matka samoživitelka, student, ...).

Co si do Aranky nemusíte vozit

V Arance je základní vybavení a suroviny ke gastronomickým hrátkám jako jsou nepálská sůl, třtinový cukr, arabská káva, sicilský panenský olej, japonský zelený čaj Oolong. V kuchyni je pánev, hrnec, moka konvička, konvička na french press, konvička na čaj, hrníčky, pohárky, sklenky na víno, ostré i tupé nože, talíře, misky, otvírák na víno, škrabka na brambory, cedník na těstoviny nebo salát. V koupelně je pro vás připravena bio kosmetika. Před Arankou je k dispozici gril a houpací síť.

V ledničce najdete vína od Neprašů, Pilsner Urquell a olivy.

Foto - 210a3027_peter_fabo_upr.jpg
Foto - _10a2583_01_fabo.jpg

Něco na chuť?

Mlsáte a ochutnáváte poctivé, ekologicky pěstované dobroty? Nechcete si cestu za klidem a odpočinkem rušit nákupy? Chcete ochutnat to nejlepší od lokálních pěstitelů, chovatelů, výrobců? 

Tak to máte stejně jako my!

Protože si přejeme, abyste si každou chvíli s hideandseek užívali bez starostí, připravili jsme pro Vás v lokaci Palouk a Otava výběr toho nejlepšího, co přijde k chuti. Na výběr je několiki druhů košíků plných dobrot. Stačí, když si předem vyberete. My se postaráme, aby na Vás dobroty čekaly v den příjezdu na Vašem místě.

Kompletní nabídka a podrobnosti najedete tady.

Foto - _10a2656_01_fabo.jpg
Foto - 210a5325_peter_fabo.jpg

Co ještě je dobré vědět...

Kromě Aranky s vyhřátou saunou, ohněm v krbu, nadýchanými peřinami a vychlazeným vínem na Vás čeká také správce Otto. Ten Vám řekne vše o Arance, co má ráda a co ráda nemá. Otto je propojený s lesem od malička, prozradí Vám, kam chodí pít laně, kde rostou jaké houby, kam chodí jeho včely sbírat nektar a jaký z toho bude med. Otto je myslivec v tom nejlepším slova smyslu – se silným vztahem k přírodě a respektem ke všemu, co v ní žije. Snad potom nikoho nepřekvapí, že je i svědomitým rybářem a pokorným včelařem... a v létě se z něj stává nadšený táborník...

Na místo setkání, prosím, přijeďte včas, aby na Vás Aranka a Otto nečekali dlouho. Check-in je v 15 h, check-out do 11 h případně je potřeba se domluvit s Ottou individuálně (+420 724 054 242).

Foto - _10a7402_peter_fabo.jpg

Je to dárek!

Pokud byste čas s Arankou někomu chtěli dát jako dárek, máme pro Vás připraven hezký a elegantní dárkový voucher – poetický text na pevné kartě s jemnou ražbou v obálce z krásného papíru Olin nebo Munken Pure. Váš obdarovaný bude moci pobyt strávit v místě, kde se kočovná Aranka právě nachází, v čase, který si sám zvolí. Pokud máte o voucher zájem, napište nám na mail@hideandseek.cz. Budeme potřebovat znát korespondenční adresu, kam Vám voucher zašleme.

Nabízíme Vám vouchery v těchto základních variantách: 2 noci – víkend za 10.028 Kč, 2 noci – všední den za 8.028 Kč, 1 noc za 4.014 Kč. Uvedené ceny jsou včetně 10 % DPH.

Mimo tyto základní varianty Vám rádi vystavíme voucher tak, aby pokrýval vše, čím chcete někomu udělat radost. Neváhejte se nás zeptat na jiné možnosti.

Nově Vám nabízíme také krásný voucher v podobě "pop-up" karty. Schválně se podívejte tady.

Foto - 210a6696-vyska.jpg
Foto - 210a6703_vyska.jpg
Foto - _10a7426_peter_fabo.jpg
Foto - _10a7453_peter_fabo.jpg
Foto - _10a7540_peter_fabo.jpg
Foto - 210a3117_01_peter_fabo_web.jpg
Foto - 210a3518_peter_fabo_web.jpg

Kam jinam s hideandseek?

Nenašli jste vhodný termín? Zajímá Vás, jaké to je být s hideandseek v jiném kouzelném místě? Zkuste jinou lokaci...

 

Foto - 800x1000rozcestnikmalamorava.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikmalyhajnew.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikotava94.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikvlcice18.jpg