Vlčice

Tvůj pohled nejprve putuje přes pastviny, remízky, nízká údolí. Přeběhne po několika červených střechách, přeskočí na baculatou zvonici kostela a pak se celý udýchaný rozběhne do vzdouvajících se kopců Rychlebských hor. Z jejich v mlze schovaných vrcholků se přehoupne k masivu Hrubého Jeseníku s dominantou v tento čas spíše jen tušenou než jasně zřetelnou – Pradědem.

Aranka stojí na jedné z pastvin pod starým lesem. O své hosty pečuje s láskou a vřelostí. Praskající oheň v kamnech, meluzína v komíně, vytopená sauna a horký čaj na stole. Vůně borovicové smůly a čerstvé mateřídoušky. A tak vše mimo Aranku je jen divadlem, představením, kterému se z teplé náruče Aranky lze bez starostí obdivovat.

 

Foto - 210a4893_01_peter_fabo_web.jpg

Jaké jsou podmínky rezervace

Aranka je tak trochu pro milence, je schopna ubytovat maximálně čtyři nocležníky. Pokud přijede rodina se třemi dětmi, Aranka je velmi ráda ubytuje také.

Aranka chce se svými hosty strávit minimálně dvě noci, kratší rezervace nejsou možné.

Je to otrava, ale potřebujeme i Váš souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami hideandseek. Jejich součástí je také Etický kodex ArankyBezpečnostní a technická pravidla (technický manuál).


Jak rezervace probíhá

V našem kalendáři si kliknutím vyberte den příjezdu a den odjezdu. Vyplňte pár nezbytných údajů a je to. Pozor, rezervovat lze minimálně 2 za sebou jdoucí noci.

Foto - 210a3521_peter_fabo_web.jpg
Foto - _10a9263_fabo.jpg

Ceny a platba

Za noc v Arance od pondělí do pátku účtujeme 4.014 Kč za jednu noc. Těch 14 Kč je cenou sazenice dubu, který bude za Váš pobyt v Arance vysazen v místě, kde usychají borovice, které svými kořeny nemohou z půdy získat dostatek vláhy pro svůj život. O víkendu je cena o tisíc korun a jednu sazenici dubu za noc vyšší, tedy 5.028 Kč. Ceny jsou včetně 10% DPH.

Aby Vaše rezervace byla považována za potvrzenou, musí být platba připsána bezhotovostně na náš bankovní účet nejpozději tři pracovní dny od provedení rezervace.


Storno?

Pokud se po uhrazení rezervace rozhodnete, že už se Vám do Aranky nechce, platbu Vám zpět již nepošleme, ale může Vás těšit, že tím uhradíte pobyt za někoho, kdo by si to nemohl sám dovolit (matka samoživitelka, student, ...).

Co si do Aranky nemusíte vozit

V Arance je základní vybavení a suroviny ke gastronomickým hrátkám jako jsou nepálská sůl, třtinový cukr, arabská káva, sicilský panenský olej, japonský zelený čaj Oolong. V kuchyni je pánev, hrnec, moka konvička, konvička na french press, konvička na čaj, hrníčky, pohárky, sklenky na víno, ostré i tupé nože, talíře, misky, otvírák na víno, škrabka na brambory, cedník na těstoviny nebo salát. V koupelně je pro vás připravena bio kosmetika. Před Arankou je připravený gril. V ledničce najdete vína od Neprašů.

Foto - 210a3027_peter_fabo_upr.jpg
Foto - image00010_gastro.jpg

Snídaně v košíku (pro 2 osoby) – Čerstvá pomerančová šťáva, 4 ks domácích vajíček od našich slepiček, 4 ks ráno upečených houstiček, marmeláda z ovoce ze zahrádky, švýcarský sýr Le greuyère, Schwarzwaldská šunka, máslo, mléko do kávy

Snídaně na prkénku (pro 1 osobu) můžete vybírat ze 4 variací (ke každé variaci čerstvá pomerančová šťáva nebo šťáva z čerstvého ovoce a mléko do kávy):
• 2 ks křupavá Topinka s čerstvým sýrem Obložená avokádem a vejcem
• 2 ks křupavá Topinka s řepovým humusem sypaná praženými oříšky
• Domácí cuketová vafle s ricotou,obložená křupavou slaninkou a ztraceným vejcem
• Domácí jablíčková vafle s řeckým jogurtem přelitá sirupem z šípků

Cena snídaně za 1 osobu je 400 Kč včetně DPH. Co sníte a vypijete, uhradíte při odjezdu v hotovosti našemu správci.

Co ještě je dobré vědět...

Kromě Aranky s vyhřátou saunou, ohněm v krbu, nadýchanými peřinami a vychlazeným vínem na Vás čeká také správkyně Veronika.

Na místo setkání prosím přijeďte včas, aby na Vás Aranka a Veronika nečekaly dlouho. Check-in je v 15 h, check-out do 11 h, případně je potřeba se domluvit s Veronikou individuálně (+420 736 643 735).

K Arance je nutné z místa, kde můžete bezpečně a pohodlně zaparkovat, nutné jít cca 350 m pěšky. Parkování přímo u Aranky není možné.

Foto - _10a9542_fabo.jpg
Foto - 210a6696-vyska.jpg

Je to dárek!

Pokud byste čas s hideandseek někomu chtěli dát jako dárek, máme pro Vás připraven hezký a elegantní dárkový voucher v podobě "pop-up" karty. Poetický text na pevné kartě (s překvapením uvnitř) v obálce z krásného papíru Olin nebo Munken Pure. Váš obdarovaný bude moci pobyt strávit v místě, kde se kočovné Aranky či Popelky právě nachází, v čase, který si sám zvolí. Pokud máte o voucher zájem, napište nám na mail(at)hideandseek.cz. Budeme potřebovat znát korespondenční adresu, kam Vám voucher zašleme.

Nabízíme Vám vouchery v těchto základních variantách: 2 noci – víkend za 10.028 Kč, 2 noci – všední den za 8.028 Kč, 1 noc za 4.014 Kč. Uvedené ceny jsou včetně 10 % DPH.

Foto - 210a6703_vyska.jpg
Foto - 210a3117_01_peter_fabo_web.jpg
Foto - 210a3518_peter_fabo_web.jpg
Foto - 210a4678_peter_fabo_web.jpg

Kam jinam s hideandseek?

Nenašli jste vhodný termín? Zajímá Vás, jaké to je být s hideandseek v jiném kouzelném místě? Zkuste jinou lokaci...

 

Foto - 800x1000rozcestnikmalyhajnew.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikmalamorava.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikotava24.jpg
Foto - 800x1000rozcestnikpalouk62.jpg