Moje Aranka

Vážení přátelé, vzhledem k výjimečné situaci v souvislosti s koronavirem vás prosíme, abyste nedělali rezervace ubytování do termínu 11. 4. 2020. Rezervace, které nemohou proběhnout z důvodu vyhlášení karantény, s vámi budeme individuálně řešit. Děkujeme za pochopení a přejeme nám všem zdraví a klidnou hlavu v těchto nelehkých dnech.

 

Nabízíme Vám možnost strávit s Arankou čas plný odpočinku a inspirace. 

Aranka si pro sebe vybírá jen půvabná a klidná místa v srdci přírody. To její současné se nachází v podhůří Šumavy necelé 2 hodiny cesty z Prahy a necelou 1 hodinu cesty z Plzně nebo Českých Budějovic.

 

Foto - _mg_3498upr.jpg

Jaké jsou podmínky rezervace

Aranka je tak trochu pro milence, je schopna ubytovat maximálně čtyři nocležníky. Pokud přijede rodina se třemi dětmi, tak je Aranka velmi ráda ubytuje také.

Aranka se svými hosty chce strávit minimálně dvě noci, proto nejsou možné kratší rezervace.

Je to otrava, ale potřebujeme i Váš souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami hideandseek. Jejich součástí je také Etický kodex ArankyBezpečnostní a technická pravidla (technický manuál).


Jak rezervace probíhá

V našem kalendáři si kliknutím vyberte den příjezdu a den odjezdu. Vyplňte pár nezbytných údajů a je to.


Ceny a platba

Za noc v Arance od pondělí do pátku jsou účtované 4.014 Kč za jednu noc. Těch 14 Kč je cenou sazenice dubu, který bude za Váš pobyt v Arance vysazen v místě, kde usychají borovice, které svými kořeny nemohou z půdy získat dostatek vláhy pro svůj život. O víkendu je cena o tisíc korun a jednu sazenici dubu za noc vyšší. Tedy 5.028 Kč. Cena svátečních nocí (Velikonoce, Štědrý den, Silvestr) je 7.042 Kč. Ceny jsou včetně 15% DPH.

Tak aby Vaše rezervace byla považována za potvrzenou, musí být platba připsána bezhotovostně na náš bankovní účet nejpozději tři pracovní dny od provedení rezervace. Vypitá vína a drobnosti k nim pak host zaplatí na konci svého pobytu.


Storno?

Pokud se po uhrazení rezervace rozhodnete, že už se Vám do Aranky nechce, platbu Vám zpět již nepošleme, ale může Vás těšit, že tím uhradíte pobyt za někoho, kdo by si to nemohl sám dovolit (matka samoživitelka, student, ...).

Foto - _mg_3474upr75.jpg
Foto - _mg_3526upr.jpg

Co si s sebou do Aranky nemusíte vozit

V Arance je základní vybavení a suroviny ke gastronomickým hrátkám jako jsou nepálská sůl, třtinový cukr, arabská káva, sicilský panenský olej, japonský zelený čaj Oolong. Na stole vás přivítá Pájínův domácí chléb. V kuchyni je pánev, hrnec, moka konvička, konvička na french press, konvička na čaj, hrníčky, pohárky, sklenky na víno, ostré i tupé nože, talíře, misky, otvírák na víno, škrabka na brambory, cedník na těstoviny nebo salát. V koupelně je pro vás připravena bio kosmetika.

V ledničce najdete bílá i červená vína od Neprašů, Pilsner Urquell, Vincentku, fantastické variace terinek od Kačky (Hashashira catering), olivy a čokoládu. Co sníte a vypijete, uhradíte při odjezdu.

Kromě Aranky s vyhřátou saunou, ohněm v krbu, nadýchanými peřinami a vychlazeným vínem na Vás čeká také správce Pepé. Ten Vám řekne vše o Arance, co má ráda, co ne, ale i kam si můžete zajít na romantickou večeři, odkud se nejlépe pozoruje západ slunce, kde je ke hvězdám nejblíže, kde si sjet řeku na kánoi, kde si můžete zarybařit a mnoho dalšího. Pepé je osoba renesanční, tak pokud si budete přát více, určitě se nebojte na cokoli se ho zeptat.

Na místo setkání přijeďte, prosíme, včas, aby na Vás Aranka a Pepé nečekali dlouho. Check-in je 15-16 h, check-out do 11 h případně je potřeba se domluvit s Pepém individuálně.

Foto - _mg_3489upr.jpg
Foto - img_6047.jpg
Foto - img_6097.jpg
Foto - pepe__mg_3997.jpg

Josef Chalupný alias Pepé

Váš průvodce, rádce, správce Aranky. Také ale horolezec, cestovatel, fotograf, loutkoherec, herec, rockový zpěvák a milovník pobytu v jakékoliv divočině. Hrdý majitel válečného jeepu v úpravě pro válečného reportéra. Milovník historie a samozřejmě... příběhů.

Foto - _mg_3463upr66.jpg